Araçlarımız

Ev eşyası taşımacılığında kullandığımız nakliye araçlarımızın hepsi firmamıza ait reklam ve logolu araçlardır. Araçlarımız sınıflarının en iyisi olup, 5 yaşından büyük aracımız yoktur.

Eşya taşımacılığı için özel dizayn edilmiş kasalara sahip olan nakliye araçlarımız, eşyalarınızın sarsıntısız taşınması için ip bağlama yerleri olup büyük eşyalarınız bu bağlama yerleri sayesinde araç içinde sabitlenmektedir.

Parça eşya taşımacılığında eşyalarınız yüklendikten sonra sizin eşyanızdan sonra yüklenecek eşyalar ile karışmaması için bu ip bağlama yerleri sayesinde aralarına büyük karton koli konularak bağlanır. Böylelikle eşyalarınızın bir diğer eşyalar ile karışması engellenir.

Farklı boyutlarda taşıma araçlarımız bulunmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığında genellikle büyük araçları tercih etmekteyiz. Küçük ve orta boy araçlarımız daha çok şehir içinde trafiğin yoğun olduğu bölgelerde taşıma yapmamıza kullanılır. İsteğiniz üzerine eşya miktarınıza göre küçük yada orta boy araç ile taşımanın yapılabilir.

Hacmi küçük olan ev eşyalarınız için küçük nakliye kamyon ve kamyonetlerimiz de bulunmaktadır. Firmamız ayrıca Araç Kiralama hizmeti de vermektedir. Özel projeleriniz için kamyon veya kamyonete ihtiyacınız olduğunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

2+1 Eşya Kapasiteli Nakliye Aracımız

2+1 Eşya Kapasiteli Nakliye Aracımız

4+1 Eşya Kapasiteli Nakliye Aracımız

4+1 Eşya Kapasiteli Nakliye Aracımız

5+1 Eşya Kapasiteli Nakliye Aracımız

5+1 Eşya Kapasiteli Nakliye Aracımız