Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş ve bugün ülkemizin en iyi hizmet veren ilk 10 evden eve nakliyat firması arasına girmeyi başaran firmamız evden eve nakliyat yanısıra ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri de vermektedir.

Firmamız kısa bir sürede büyüme göstererek sektörde tek merkezli çalışan firmaların aksine İstanbul Avrupa Yakası Levent şubesi ve ardından İzmir şubesini açarak hizmet yelpazesini büyütmüştür. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığı yapan firmamız verdiği kaliteli hizmet sayesinde İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin en iyi nakliyat firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve buna göre çalışma yapan EGETUR Nakliyat, parça eşya taşımacılığı için kurduğu bu web sitesi sayesinde sizleri büyük yüklerden kurtarmayı hedeflemektedir.

Evden eve nakliyatofis taşıma ve eşya depolama için yapmış olduğu özel çalışmaları Parça eşya taşıma içinde yapmış bulunmaktayız. Eşyalarınız firmamız tarafından kendi özmal ve reklam logolu araçlarımızla taşınmaktadır. Hiçbir şekilde taşeron kullanılmamaktadır.

VİZYONUMUZ
Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

YETKİ BELGELERİMİZ
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır. Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar mağduriyetleri halinde Kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

Yetki belgelerimizi görmek için alttaki resimlere tıklayınız.

Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil Belgesi

K-3 Yetki Belgesi

K-3 Yetki Belgesi