İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul – İzmir arası gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar sayesinde her geçen gün daha da büyüyen firmamız yatırımlarına devam ederek sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Son model nakliye araçlarıyla eşyalarınız sarsıntısız bir şekilde hasar görmeden bir şehirden başka bir şehre taşınmaktadır. Sizlerden aldığımız güç ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

İstanbul – İzmir arası nakliye hizmetlerimiz haftada minimum 4-5 sefer düzenlenerek gerçekleşmektedir. İster komple ister parça eşya taşımanız olduğunda bizlerle 1 hafta öncesinden yapacağınız görüşmelerle taşıma işleminiz organize edilmektedir. Üstelik ekonomik nakliye fiyatlarına…

İstanbul – İzmir Ev Taşıma Süreci

Taşıma işleminizden 1 hafta öncesinden İzmir veya İstanbul ofislerimizden biri ile görüşerek eşyalarınız, taşıma noktalarınız ve oturduğunuz apartmandaki kat durumlarınızı belirtmeniz halinde müşteri temsilcisi çalışanlarımız öncelikle sizlere taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmekte ve fiyatlandırma konusunda sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Taşıma işleminizi firmamız ile onaylamanız durumunda sizlerden taşıma tarihi için 3 ile 5 günlük opsiyonel bir tarih istenilmektedir. Burda ki amaç, taşımanızı uygun fiyatlara yaptığımızdan organizasyonu karşılıklı düzenlemek için belli bir zaman istenilmesidir. Taşıma işleminiz tarafımızca organize edilerek belirtmiş olduğunuz tarih aralıklarından bir gün teslim alınıp ertesi gün tarafınıza teslim edilmektedir.

Taşıma hizmetlerimiz arasında eşyalarınızın havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmesi, de-montaj ve montaj işlemleri, askıdaki elbiselerinizin özel askılı dolaplarda taşınması, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemleri, cam ve porselen türü kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi bulunmaktadır.

Firmamızla iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımız veya mail adreslerimiz aracılığı ile ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

Eşya Paketleme - 6

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 5

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 4

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 5

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 6