İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

İstanbul İzmir nakliyat firmaları ile ilgili hizmetlerinde profesyonel hizmet sunan İstanbul ve İzmir’de evden eve nakliyat firması olan EGETUR Nakliyat, 1997 yılından bu yana profesyonel ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal nakliyat hizmetlerinde profesyonel çalışan tek şirket elbette ki EGETUR Nakliyat.

Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız günümüz nakliyat şirketleri arasında her zaman kalitesini korumaktadır. Taşımacılık işlemlerinde sigortalı olarak çalışan firmamız Türkiye’nin en önemli sigorta firması ile hareket ederek tüm müşterilerin mağduriyetini engellemektedir. Hizmet anlayışında her zaman kurumsal bir firma profili çizen firmamız böylece hem müşterilerin güvenini kazanmış olur. hem de diğer rekabet ettiği nakliye firmaların örnek aldığı bir şirketi olmuştur.
Firmamız hem İstanbul hem de İzmir firması olmasından dolayı özellikle İstanbul İzmir evden eve nakliyat firması arayan müşterilerimiz için elbetteki ilk tercih olmaktadır.

Sizde İstanbul’dan İzmir’e veya tam tersi nakliye hizmetinden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey profesyonel bir yetkili ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Haftada İstanbul ve İzmir illerimiz arası enaz 4-5 sefer düzenleyen firmamız bu çalışması sayesinde karşılıklı organizasyon gerçekleştirerek taşıma işlemlerinizi daha ekonomik fiyatlara sunmaktadır.

Bizi tercih eden ve profesyonel hizmet alan her müşterimiz gibi sizde bizimle çalışmak için hemen iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz. Sizleri telefonda karşılayacak Müşteri Temsilcisi çalışanımız her türlü nakliye hizmetleri hakkında sizi bilgilendirmekte ve detaylı olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.