İzmir Ankara Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde en çok taşıma işlemlerinin gerçekleştiği illerin başında gelen İzmir ve Ankara illerimiz arasında firmamız eşyalarınızı güvenli ve sigortalı taşımacılık yaparak eşyalarınızı hasarsız ve sorunsuz taşımaktadır.

İzmir Ankara arası evden eve nakliyat taleplerinizde firmamıza 1 hafta öncesinden haber vermeniz yeterlidir. Taşıma organizasyonunuzun tamamı firmamız tarafından yapılmakta olup her türlü paketleme malzemesi, işçilik ve araç temini önceden planlanır ve taşıma işleminiz belirtilen gün ve saatte zamanında ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Nakliye hizmetlerimiz karşılıklı olup İzmir’den Ankara’ya ve Ankara’dan İzmir’e şeklinde gerçekleşmektedir. 1997 yılında İstanbul’da kurulan ve 2000 yılında İzmir’de şube açan EGETUR Nakliyat; İstanbul, İzmir ve Ankara illeri arasında bir üçgen oluşturup ev eşyası taşıma talebinde bulunan müşterilerimize ekonomik nakliye fiyatlarına kendilerine çözüm ortağı olmaktadır.

İzmir Ankara Nakliyat firmaları tercihinde bulunurken eşyalarınızı kendi aracı ile güvenli taşıma yapabilecek taşıma şirketlerini tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Zira sektörde Kurumsal firmalardan çok amatör ve korsan firma bulunmaktadır. Araştırma yaparken öncelikle referans yoluyla taşıma firmaları ile görüşün. Sizlere referans olabilecek bir tanıdığınız yoksa internette araştırdığınız firmanın geçmişine, referanslarına, yetki belgesine, araçlarına ve taşıma sistemlerine bakabilirsiniz. Kurumsal firmalar web sitelerinde referanslarına, yetki belgelerine, araçlarına ve taşıma sistemlerine yer vermektedir. Web sitelerini incelerken fotomontaj olup olmadıklarına iyice bir bakmanızda yarar vardır.

İzmir – Ankara arası alacağınız hizmette en dikkat etmeniz gereken husus firmamın reklam ve logolu aracıyla eşyalarınızı taşımasıdır. Birçok firma eşyalarınızı reklam ve logosuz araçlara belli bir komisyon karşılığında vererek eşyalarınızı taşıtmak isteyebilir. Anlaştığınız firmadan mutlaka ve mutlaka aracın firma reklam ve logolu olmasını isteyiniz.

İzmir ve Ankara illerimiz gerçekleşecek evden eve nakliyat, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleriniz için firmamıza 0232 330 81 24 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adana Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.