İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alırken en önemli husus profesyonel hizmet veren kurumsal nakliyat firmalarını bulmaktır. Profesyonel evden eve nakliyat firmalarına internette ulaşmak ve iletişime geçmek maalesef günümüzde neredeyse imkansız bir hal almıştır.

Sektör içinde çok sayıda amatör ve korsan firma oluşu ev taşımacılığı hizmeti alacaklar için kafa karışıklığına neden olmaktadır. Görüşmüş olduğunuz nakliye firmasını web sitesinden veya telefon görüşmenizden ilk başta kurumsal olup olmadığını anlayamazsınız. Bunun için görüştüğünüz firmanın Ticaret Odası kaydına, Referanslarına, K-3 Yetki belgesine ve taşıma yaptığı müşterilerinin yorumlarına bakabilirsiniz.

İzmir Antalya şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamız her iki ilimiz arası gerçekleşecek evden eve taşıma işlemlerinizde sizlere profesyonel çözüm ortağı olmaktadır. İzmir ve çevre illeri Manisa ve Aydın’dan da Antalya’ya ev taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

İzmir Antalya arası nakliye hizmetleriniz de firmamız ile bir hafta öncesinden iletişime geçerek taşıma işleminizi organize edebilir ve nakliye planlamanızı firmamıza bırakarak gönül rahatlığı içinde bir taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir – Antalya illeri gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerinde firmamız tam kapsamlı bir taşıma hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz arasında eşyalarınızın havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemleri, gardolap içerinde bulunan askılık elbiseleriniz portatif askılı dolaplarla taşınmakla beraber tüm mutfak ve salon kırılacak eşyalarınız tarafımızca paketlenmekte ve geri iadesiz koliler şeklinde tarafınıza bırakılmaktadır.

İletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve taşınma işleminizi erken rezerve ederek indirimli taşıma fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Telefonda sizleri karşılayan müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her türlü konuda yardımcı olacak ve gerekli bilgileri sizlerle paylaşacaklardır.

Bir önceki yazımız olan İzmir Bursa Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.