İzmir Bursa Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak İzmir-Bursa arası ev ve ofis taşıma işlemlerini zamanında ve tam profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Haftalık İstanbul -İzmir seferlerimizde çalışan araçlarımızla İzmir-Bursa arası gerçekleşecek ev taşıma işleminizi de bu sayede daha ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

Taşıma tarihinizin belli olmasından 1 hafta önce firmamız ile görüşerek nakliye organizasyonunuzu gerçekleştirebilir ve taşıma işleminizi % 20′ye varan indirimlerle alabilirsiniz.

Şehirlerarası taşımalarda kullandığımız araçlarımız hepsi markalarının son modelleri olup, 5 yaşını geçen nakliye aracımız bulunmamaktadır. Ev taşımada en önemli faktörlerden biri olan nakliye kamyonlarımız kapalı çelik kasalı olup tüm araçlarımız firmamız reklam ve logoludur. Yukarıda gördüğünüz nakliye araçlarımız Mercedes marka olup sarsıntısız ev taşıma için özel süspansiyonlu kamyonlardır.

EGETUR olarak daima müşteri memnuniyetini göz ardı eden ve daha iyi hizmet sunma çabamız ve gayretimiz ile işimize dört el ile sarılmış bulunuyoruz. İşimizi sevmemiz ve kaliteli hizmet sunma aşkımız ile eşyalarınızı titizlikle, güvenli ve hasarsız bir şekilde taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

1997 yılından beri sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetimiz ile sayısız müşterimizin şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirdik. Yoğunlukla Marmara ve Ege bölgesi arası çalışan firmamız İstanbul ve İzmir ofislerinin ortak yürütmüş olduğu çalışma ile İzmir-İstanbul güzergahında olan illere taşımaları %20′ye varan indirimli fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Evden eve taşımacılık sektöründe firmamız kalitesinde hizmet alacağınız bir başka firmadan teklif aldığınız da fiyatlarımızın daha ekonomik olduğunu farkedeceksiniz. Fakat sektörümüzde son yıllarda komisyonculuk furyası almış başını gidiyor. Bazı kötü niyetli ve sadece amaçları 200-300 TL para kazanmak olan nakliye firmaları veya korsan kişiler müşteriye çok ekonomik fiyatlar teklif etmekte ve anlaşma sağlamaktadırlar. Daha sonra eşyalarınızı belirtmiş olduğumuz komisyonlar karşılığında sizden habersiz bir başka nakliye firmasına yada herhangi bir kamyoncuya verip taşıtmaktadırlar. Çoğu zaman bu tarz bir taşıma işleminde mutlaka problemler çıkmakta maddi ve manevi zararlarınız olmaktadır.

Lütfen evden eve nakliyat firması seçerken seçici olunuz. Her nakliyat firmasına güvenmeyiniz. Firmanın yetki belgelerinin asıllarını ve referanslarını iyice inceleyiniz.

İzmir-Bursa arası evden eve nakliyat işlemleriniz için firmamıza İstanbul veya İzmir şubelerinden herhangi biri ile görüşebilir ve taşıma işleminizi önceden rezerve ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzmir Ankara Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.