İzmir İstanbul Parça Eşya Taşıma

EGETUR Nakliyat, İzmir İstanbul arası Parça Eşya Taşıma hizmeti vermektedir. Sigortalı ve ambalajlı olarak parça ve komple eşyalarınızı uygun ücretlerle taşıyoruz. Şirketimiz İzmir İstanbul arası komple ev taşıma hizmeti yanında müşterilerimizin daha ekonomik fiyatlar ile küçük çaplı taşımalarını gerçekleştirmek için parça eşya taşıma hizmeti de vermeye başlamıştır.

Amacımız ekonomik fiyatlar ile parça eşya veya parsiyel taşımalarınızı yapmaktır. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında hedefimiz sizlerin mutluluğudur. İzmir İstanbul arası taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı mail yoluyla veya direkt müşteri temsilcimizi arayarak bize bildirebilir ve bu taşımanızın ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Parça ev taşıma hizmetimizde eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşylarınızı tekrar evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında de-montaj ve montaj işlemleri de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. İzmir İstanbul arası ev, ofis taşıma ve diğer evden eve nakliyat konuları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

İzmir’den İstanbul’a Her gün Parça Eşya Servisimiz Vardır.

Sizlerde bu iki ilimiz arasında gerçekleştireceğiniz az miktardaki eşyalarınızın taşınma işlemi için firmamızı seçebilir ve sorunsuz bir taşınma için ilk adımı atmış olursunuz. Kurumsal yapımız ve Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.