Date:Ocak 14, 2014

Bursa Parça Eşya Taşıma

Kargo, parça veya parsiyel ev eşyalarınızı Türkiye’nin ve dünyanın her tarafına, EGETUR Evden Eve Nakliyat güvencesiyle gönderebilirsiniz. Parsiyel gönderilerinizi karar verdiğinizde firmamızı aramanız yeterlidir. Sizi karşılayacak müşteri temsilcimiz göndereceğiniz parça eşyanın, hızlı ve ekonomik olması açısından size çeşitli alternatiflere göre fiyatlandırma yapacaktır. Kargonuzu istediğiniz gün ve saatte mevcut evinizden alıp istediğiniz gün ve tarihte adresinize teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Her sene mayıs ve temmuz aylarında tüm yazlık bölgelere her hafta parça eşya aracımız vardır ayrıca yine her yıl ağustos ve eylül aylarında öğrencilerimiz için Türkiye’nin her bölgesine grupaj (parça eşya) taşıma organizasyonumuz vardır. Buradaki amaç öğrencilerimizin daha uygun bedellerle eşyalarını gidecekleri şehirlere götürebilmektir. Öğrencilerimiz memleketimizin geleceğine yön verecek nesil olduğundan bu konuda onlara yardımcı olmak bizim görevlerimizdendir.

Ayrıca her hafta düzenli olarak Bursa’dan diğer illerimize door to door(kapıdan kapıya) olarak parça eşya araçlarımız vardır. Aynı zamanda her hafta İstanbul ve İzmir’den Bursa’ya dönen araçlarımızla yine Bursa’dan kesin dönüş yapan görev süresi biten, veya okulu bitipte dönen tüm vatandaşlarımız için bu araçlarımızla parça eşya taşımasını yapıyoruz en uygun bedelle en hızlı şekilde tüm gümrükleme indirme bindirme işçilikleri dahil hizmet veriyoruz.

Bursa parça eşya taşıma hizmetleri için lütfen bize İstanbul veya İzmir şubelerimizin telefon numaralarından ulaşın.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.