Date:Ocak 14, 2014

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük metropol kentlerinden biri olan İstanbul ilimizde şehiriçi ve şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri yoğunlukla gerçekleşmektedir.

Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Firmamız özellikle şehirler arası parça eşyalarınızı İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir tarafına ve yine Türkiye’nin dört bir tarafından İstanbul’a ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Gerçekleştireceğiniz olan kısmi eşya taşımalarınız da siz değerli müşterilerimize profesyonel çözüm ortağı olmaktayız.

1997 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe Profesyonel nakliye hizmetleri sunan firmamız sunduğu parsiyel taşımacılık hizmeti ile müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Eşyalarınız hem zamanında istediğiniz noktaya ulaşmakta hemde çok ekonomik fiyatlara taşınma imkanı bulma fırsatını sunuyoruz.

İstanbul parça eşya transferi hizmetimiz tüm İstanbul geneline için geçerlidir. Taşıtmaya karar verdiğiniz eşyalarınızın bir listesini yapın ve bizi arayın. Sizlere karşılayan Müşteri Temsilcisi çalışanlarımız sizlere her türlü bilgiyi sunacaklardır. Taşınmanızı firmamız ile gerçekleştirme kararı aldığınızda gerekli organizasyonlar tarafımızca yapılarak eşyalarınız belirtilen zaman diliminde teslim alınır ve yine tarafınıza belirtilen zamanda en kısa sürede teslimatı gerçekleştirilir.

Parça eşya taşıma hizmetimizde tüm paketleme, kolileme, de-montaj ve montaj işlemleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız evinizden alındığı gibi aynen yeni adresinize teslim edilmektedir. Kurulum ve yerleştirme işlemleri yine uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sizlerde İstanbul parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.